PRODEEP®

ProDeep®  System Laserowej Platformy Etherea® stosowany do głębokich podskórnych zabiegów. Technologia ProDeep® jest laserem frakcyjnym (Nd:YAP 1340 nm, który daje doskonałe efekty od pierwszego zastosowania, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i bez okresu rekonwalescencji. Doskonałe rozwiązanie dla zabiegów zarówno na twarz jak i na ciało.

Wskazania do zastosowania Technologii  ProDeep®

  • LASEROWE ODMŁODENIE, REDUKCJA MARSCZEK I BRUZD

Rewolucyjna technologia stworzona dla kompleksowego odmładzania skóry- przez stymulację syntezy kolagenu i remodeling skóry dochodzi do redukcji i wygładzenia zmarszczek oraz poprawa ogólnego wyglądu kondycji skóry. Wiązka laserowa jest frakcjonowana na mikroskopijne kolumny energii, które penetrują naskórek, docierając głęboko do skóry właściwej, dokładnie tam, gdzie znajduje się kolagen. Mimo głębokiego oddziaływania wiązki lasera na tkankę, naskórek pozostaje nienarusony.

  • STYMULACJA KOLAGENU W LASEROWEJ TERAPII BLIZN

Zabiegi z wykorzystaniem całej mocy lasera frakcyjnego stanowią doskonałą alternatywę do bardziej inwazyjnych i agresywnych metod. Technologia ProDeep® zapewnia bardzo skuteczne rozwiązanie w terapii różnych rodzajów trądziku, redukcji blizn zanikowych, pooperacyjnych czy pourazowych. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych laserowych opcji terapeutycznych dostępnych na rynku, oferująca bezpieczeństwo i wysoką efektywność leczenia bez okresu rekonwalescencjji. 

  • GŁĘBOKI REMODELING SKÓRYI TERAPIA ROZSTEPÓW

​Energia lasera działa na poziomie podskórnym, w szczególności na włókna kolagenu, jak i na hemoglobinę , pobudzając proces regeneracji, intensywnie stymuluje proces neokolagenezy i zmniejsaza problem czerwonych rozstępów, bez ryzyka bezpośredniego uszkodzenia naskórka. Wynikiem tego jest ogólna poprawa kondycji skóry, wypłycenie rozstępów. Ujędrnienie oraz rozjasnienie skóry, redukcja rumienia i zaczerwień w obrębie rostępów.  

  • TERAPIA ŁYSIENIA KOBIET I MĘŻCZYZN

Roziązanie to doskonałe jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, który cierpią na problem nadmiernego wypadania włosów. Moc lasera frakcyjnego oddziałuje bezpośrednio na mieszki włosowe, pobudza mikrokrążenie w obszarze zabiegowym, zwięksając metabolim komórkowy i przepływ składników odżywczych do mieszków włosowych, stymuluje tym samym ich wzrost.

Ile zabiegów należy wykonać?

Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii zabiegów, która obejmuje 2 do 8 zabiegów - liczba zabiegów uzależniona jest od wskazań, problemu i intensywności terapii. 

Kiedy widać pierwsze rezultaty?

W zależności od wskazań i problemu- dochodzi do stopniowej poprawy kondycji skóry.

Pierwsze efekty widoczne są po 3-4 tygodniach i postępują w czasie.

Czego należy oczekiwać bezpośrednio po zabiegu?

Możę pojawić się zaczerwienienie i niewielki obrzęk w okolicy zabiegowej. bezwzględnie po zabiegu należy stosować ochronę przeciwsłoneczną lub/i kosmetyki, które zaleci lekarz.

Kontakt

Lokalizacja:
ul. Domaniówka 20, Kielce
Telefon kontaktowy/rezerwacje:
604 775 725

e-mail: nessamed@vp.pl

 

Rozwój Nessamed Gabinet Medycyny Estetycznej poprzez wsparcie inwestycyjne. Umowa o dofinansowanie nr. RSPW.02.05.00-26-04-60/19